ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛЬВІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ ХУДОЖНЄ УЧИЛИЩЕ"

 

 

             У 2019 році було створено Центр вітражного мистецтва на базі ДНЗ «Львівське ВПХУ» для збереження та розвитку культурної спадщини українського вітражу. В рамках конкурсної програми «Навчання. Обміни. Резиденції. Дебюти.» (Н.О.Р.Д.), яка була спрямована на сприяння обміну знаннями, досвідом та ідеями в галузі культури та мистецтв, команда учасників по проекту від художнього училища отримали грант Українського культурного фонду.

На перших етапах проект, а пізніше новостворений центр став продовженням багатолітньої праці по відродженню та популяризації Львівської школи вітражного мистецтва, адже саме Львів здавна був центром вітражного мистецтва на Західній Україні. Вітраж був і залишається невід’ємною органічною частиною всього мистецького середовища, як в інтер’єрі так і у архітектурі.

Нашим завданням є підготовка кадрів вітражників, збереження мистецької спадщини Західного регіону та поширення набутого досвіду у мистецьких закладах України. А також удосконалення професійної підготовки у відповідності з вимогами сьогодення, модернізації обладнання існуючої бази підготовки учнів, впровадження сучасних технологій і матеріалів компетентними фахівцями.

Важливим пріоритетом є підготовка майбутніх спеціалістів, які здатні на основі здобутих інноваційних знань, навичок і компетентностей бути конкурентоспроможними на сучасному ринку праці, здатними до командної та індивідуальної діяльності, в тому числі й для учнів з особливими можливостями (компонент інклюзивної освіти).

Ми завжди відкриті до поширення та обміну досвідом шляхом проведення круглих столів, конференцій, майстер-класів, створення творчих груп на базі навчального закладу, з роботодавцями, загально-освітніми школами та приватними організаціями.

Більше інформації ви отримаєте на офіційному сайті https://cvm.org.ua/опис-проекту/#about